Nuxe Merveillance Serisi…


Doğal cilt bakımının öncülerinden
Nuxe, yerleşik mimik çizgileri ve kırışıklıklarına karşı Merveillances Serisi‘ni geliştirmiş.
Merveillances Serisi ürünlerinin Mimoza Tohumu, Ayni Safa Çiçeği Yaprağı ve Gülhatmi Kökünden oluşan bitkisel içeriğiyle gözle görülebilen mimik kırışıklıklarını azaltırken, yeni oluşumları yavaşlattığı belirtiliyor. Nuxe’ün özel koruyucuyu sistemine sahip olan ve paraben ile fenoksietanol içermeyen Maerveillance Serisinde bulunan ürünler ise kısaca;

Serum Merveillance, tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun. %80.4 oranında doğal aktif maddeler içeren formülü sayesinde kullanımından hemen sonra yüzdeki yorgunluk belirtileri azaltıyor, cildi yumuşatıyor ve mimik çizgilerinin görünümünün sayı, uzunluk, alan bakımından azalmasına yardımcı oluyor.

Crème Merveillance, Normaldan kuruya dönük cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ürün, % 74 oranında doğal aktif maddeler içeren formülü ve krem formundaki yapısı ile cildi anında gerginleştirerek kırışıklıkları doldurmaya ve mimik çizgilerinin görünümünün sayı, uzunluk alan bakımından azalmasına yardımcı oluyor.

Crème Merveillance Enrichie, çok kuru cilt tipleri için uygun olan ürün Crème Merveillance’ın zenginleştirilmiş versiyonu. Zenginleştirlmiş formülü sayesinde kuru ciltler için yoğun beslenme sağlarken, cilt esnekliğini ve rahatlığını geri kazandırmaya, mimik çizgilerinin görünümünün sayı, uzunluk ve alan bakımından azalmasına yardımcı oluyor.
Fiyatı: (serum 30 ml) 81,50 TL., (kremler 50 ml) 78 TL.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: