Golden Rose Tırnaklarınızı Kivinin Vitamini ve Sütün Kalsiyumu ile Besliyor!

Golden Rose Vitamin Booster ve Golden Rose Calcium Milk ile

Ellerinizin Güzelliğine Güzellik Katın


Dünya kadınlarının tercihi yerli kozmetik devi Golden Rose Vitamin Booster ile canlı ve sağlıklı tırnaklara kavuşmak artık çok kolay. Yüksek oranda Vitamin A, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin C içeren kivi özlü Golden Rose Vitamin Booster tırnaklarınızı besliyor, esnekliğini artırıyor. Aynı zamanda tırnakların güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayan keratin oluşumunu hızlandırıyor. Golden Rose Calcium Milk ise ince ve zayıf tırnakların güçlü bir şekilde uzamalarına yardımcı oluyor, tırnaklarınızı güçlendirerek doğal ve parlak bir görünüm veriyor.


DÜNYANIN kadınlarının tercihi yerli kozmetik devi Golden Rose’un çok özel ürünü Vitamin Booster ile canlı ve sağlıklı tırnaklara kavuşmak artık çok kolay. Golden Rose Vitamin Booster çalkalandığında yüksek oranda Vitamin A, Vitamin E, Vitamin B5, Vitamin C ve kivi özleri ihtiva eden etkili, güçlü bir vitamin – mineral karışımına dönüşüyor.

Bu güçlü vitamin ve mineral karışımı tırnaklarınızı besliyor, esnekliğini artırıyor. Tırnakların güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayan keratin oluşumunu hızlandırıyor. Ayrıca Golden Rose Vitamin Booster antioksidan olarak bilinen Vitamin C ve Vitamin E içeriyor.


Golden Rose Calcium Milk ise ince ve zayıf tırnakların güçlü bir şekilde uzamalarına yardımcı oluyor. Tırnağı güçlendirerek doğal ve parlak bir görünüm veriyor. Koruyucu bir tabaka ile tırnağı kaplıyor, dayanıklılığını arttırıyor. Calsium Milk içeriğindeki kalsiyum, süt proteini, yulaf sütü ve saf bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş formülüyle tırnakları besliyor, tırnaktaki kırılma, ayrılma ve çatlamalara karşı keratini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Tırnağın doğal nem dengesini koruyup elastikiyetini arttırırken doğal ve parlak bir görünüm sağlıyor. Golden Rose Calcium Milk Tek olarak veya oje altına uygulanabilir.


Golden Rose Vitamin Booster ve Golden Rose Calcium Milk ile bakımlı tırnaklarınız ve ellerinizin güzelliğiyle fark yaratacaksınız.

Golden Rose Golden Rose Vitamin Booster 3,50 TL’dir.

Golden Rose Calcium Milk 3,50 TL’dir.

Kaynak; Basın Bülteni


Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: